Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Converter 1.01 S60 3rd edition - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Paragon Technologie GmbH
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 855 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 377

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Handy Converter 1.01 S60 3rd edition - Mobile

Aplikacja Handy Converter dla mobile od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Symbian S60. Handy Converter bez PL menu jest programem odznaczającym się dość dużymi możliwościami, mimo tego że nie jest w języku polskim a jego licencja nie jest całkowicie darmowa - intuicyjna budowa oraz prostota sprawią, że na pewno znajdzie zastosowanie wśród szerokiego grona użytkowników. Obsługuje konwersję m.in. walut, oraz jednostek długości, temperatury, objętości, powierzchni i innych. Rzadką ciekawostką jest fakt, że Handy Converter wyposażono w bazę miar ubrań, męskich, damskich, dziecięcych oraz rozmiarów butów w znaczeniu międzynarodowym. Handy Converter za free możesz pobrać na naszej stronie. Aby skorzystać z Handy Converter free download kliknij przycisk pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • TimeTable 1.4

  TimeTable to swoisty organizer, który pozwoli ci na szczegółowe zaplanowanie każdego dnia.

 • Calcium 1.20 (Symbian S60 1st/2nd edition)

  Prosty w użyciu kalkulator, będący jak podaje producent połowę szybszą alternatywą dla standardowej aplikacji wbudowanej w telefon z Symbianem.

 • Stoper 1.0 (Windows Mobile) PL

  Stoper na platformy Windows Mobile to program w wersji Polskiej, który służy do dokładnego odmierzania czasu. Program napisany przez Michała Kniotka jest doskonałą alternatywą dla zwykłych stoperów, które czasem można spotkać w systemie, bowiem posiada możliwość odczytu czasów pośrednich jak i równoległych.

 • Finanz Series 80 1.13

  Finanz Series 80 1.13 jest rozbudowanym asystentem biznesowym. Program posiada wbudowany kalkulator oraz aktualizowany przez Internet przelicznik walut.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Converter 1.01 S60 3rd edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ