Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Converter 1.01 S60 2nd edition - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Paragon Technologie GmbH
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 176 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 182

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Handy Converter 1.01 S60 2nd edition - Mobile

Aplikacja Handy Converter dla mobile od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Symbian S60. Handy Converter bez PL menu jest programem odznaczającym się dość dużymi możliwościami, mimo tego że nie jest w języku polskim a jego licencja nie jest całkowicie darmowa - intuicyjna budowa oraz prostota sprawią, że na pewno znajdzie zastosowanie wśród szerokiego grona użytkowników. Obsługuje konwersję m.in. walut, oraz jednostek długości, temperatury, objętości, powierzchni i innych. Rzadką ciekawostką jest fakt, że Handy Converter wyposażono w bazę miar ubrań, męskich, damskich, dziecięcych oraz rozmiarów butów w znaczeniu międzynarodowym. Handy Converter za free możesz pobrać na naszej stronie. Aby skorzystać z Handy Converter free download kliknij przycisk pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Handy Profiles

  Handy Profile to aplikacja na telefon pracujący pod kontrolą systemu Symbian OS stanowiąca rozszerzenie możliwości zarządzania profilami w urządzeniach przenośnych.

 • AquaAlarm 1.4 UIQ

  AquaAlarm dla urządzeń mobile pracujących pod kontrolą systemów Symbian OS jest dość przydatnym narzędziem stanowiącym alternatywę dla standardowego budzika w systemie.

 • Pocket Alarm 2.18.5

  Aplikacja Pocket Alarm jest synonimem niezwykle zaawansowanego budzika na systemy windows mobile posiadającego mnóstwo przydanych opcji.

 • Currency S60 1.50

  Currency S60 3rd Edition 1.50 to wyjątkowo funkcjonalny przelicznik walut. Program pobiera najnowsze, aktualne kursy wykorzystując połączenie internetowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Converter 1.01 S60 2nd edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ