Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Clock (S60 3rd) 4.06 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Epocware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1,89 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2237

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Clock (S60 3rd) 4.06 - Mobile

Handy Clock dla mobile to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Handy Clock na telefon stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu. Program Handy Clock dla Symbian OS swojemu użytkownikowi oferuje spore możliwości. Aplikację można wykorzystać jako światowy Zegar i np. sprawdzić czas aktualny dla pięciu miejsc w różnych strefach czasowych jednocześnie. Ponadto w Handy Clock znajdziemy także wbudowany budzik, minutnik oraz stoper. Należy jednak pamiętać, że Handy Clock nie jest darmowy. Wersja testowa pozwala na 14 dni darmowego użytkowania, zatem jeżeli interesuje cię używanie Handy Clock w trybie pełna wersja należy wykupić licencję. Program Handy Clock do pobrania za free na naszej stronie lub na stronie producenta. Należy także wiedzieć, że w tej wersji menu aplikacji Handy Clock nie jest po Polsku. Aby skorzystać z Handy Clock free download kliknij przycisk pobierz teraz poniżej.

Kompatybilne modele:


::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75, 5730 XpressMusic,
6710 Navi, N86, 6720, E63, N79, E66, N85,
6210 Navi, 6650 fold, N78, N96, 6220, N81 8GB,
N95, N95 8GB, N81, E51, 6121, N77, 5700 XpressMusic,


:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Nice Alarm (Symbian S60 2nd edition FP2)

  Alternatywa dla wbudowanego budzika. NiceAlarm to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem.

 • AquaAlarm 1.4 UIQ

  AquaAlarm dla urządzeń mobile pracujących pod kontrolą systemów Symbian OS jest dość przydatnym narzędziem stanowiącym alternatywę dla standardowego budzika w systemie.

 • Calcohol 0.3.3 (Symbian S60 3rd edition)

  Calcohol jest przydatnym i praktycznym programem, który umożliwi nam śledzenie jak alkohol metabolizuje się w naszym organizmie.

 • Memento 1.8.2

  Memento to aplikacja na platformy Android służąca jako podręczny asystent, baza danych - gdzie każde informacje, typu przypomnienia, powiadomienia, alerty, zadania itp. są zgromadzone w jednym miejscu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Clock (S60 3rd) 4.06 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ