Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Clock (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Paragon Software Group
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 798 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 700

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Clock (S60 2nd) - Mobile

Handy Clock dla mobile to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Handy Clock stworzona na telefon stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu. Program Handy Clock dla Symbian OS swojemu użytkownikowi oferuje spore możliwości. Aplikację można wykorzystać jako światowy Zegar i np. sprawdzić czas aktualny dla pięciu miejsc w różnych strefach czasowych jednocześnie. Ponadto w Handy Clock znajdziemy także wbudowany budzik, minutnik oraz stoper. Należy jednak pamiętać, że Handy Clock nie jest darmowy. Wersja testowa pozwala na 14 dni darmowego użytkowania, zatem jeżeli interesuje cię używanie Handy Clock w trybie pełna wersja należy wykupić licencję. Program Handy Clock do pobrania za free na naszej stronie lub na stronie producenta. Należy także wiedzieć, że menu aplikacji Handy Clock nie jest po Polsku. Aby skorzystać z Handy Clock free download kliknij przycisk pobierz teraz poniżej.

Kompatybilne modele:


::::::: Symbian S60v2
Nokia N70, 6682, N90, 6680, 3230, 6681, 6670,
6260, 6630, 6620, 7610, 6600, Panasonic X700,
X800

:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • G-Alarm (Android) 1.1.1

  G-Alarm to wszechstronny budzik zaprojektowany na telefony pracujące pod kontrolą systemów Android. Stanowi doskonałą alternatywę dla wbudowanego w telefon budzika systemowego.

 • Handy Alarm S60 2nd Edition

  Handy Alarm na telefon stanowi wszechstronny budzik posiadający sporo przydatnych funkcji. Z powodzeniem zastępuje standardowy budzik na telefon i pozwala zdefiniować cykliczność alarmów, dodawać notatki tekstowe lub przypisywać do alarmu różne rodzaje dzwonków.

 • Finanz for UIQ3 3.02

  Finanz jest rozbudowanym asystentem biznesowym. Program posiada wbudowany kalkulator oraz aktualizowany przez Internet przelicznik walut.

 • Finanz Series 60 2.00

  Finanz Series 60 2.00 jest rozbudowanym asystentem biznesowym. Program posiada wbudowany kalkulator oraz aktualizowany przez Internet przelicznik walut.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Clock (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ