Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Clock 1.01 (UIQ 3.0) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Epocware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 895 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 479

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Clock 1.01 (UIQ 3.0) - Mobile

Handy Clock dla mobile to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Handy Clock stworzona na telefon stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu. Program Handy Clock dla Symbian OS swojemu użytkownikowi oferuje spore możliwości. Aplikację można wykorzystać jako światowy Zegar i np. sprawdzić czas aktualny dla pięciu miejsc w różnych strefach czasowych jednocześnie. Ponadto w Handy Clock znajdziemy także wbudowany budzik, minutnik oraz stoper. Należy jednak pamiętać, że Handy Clock nie jest darmowy. Wersja testowa pozwala na 14 dni darmowego użytkowania, zatem jeżeli interesuje cię używanie Handy Clock w trybie pełna wersja należy wykupić licencję. Program Handy Clock do pobrania za free na naszej stronie lub na stronie producenta. Należy także wiedzieć, że menu aplikacji Handy Clock nie jest po Polsku. Aby skorzystać z Handy Clock free download kliknij przycisk pobierz teraz poniżej.

Kompatybilne modele:


::::::: Symbian UIQv3
Motorola Z10, Z8, SE G700, SE P990, SE W960,
SE M600, SE P1, SE W950,


:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • ContactManager 0.5 WM

  ContactManager to całkowicie darmowa i nie wiele zajmująca aplikacja, która pomoże w zarządzaniu kontaktami na naszym urządzeniu wyposażonym w system Windows Mobile.

 • Best Alarms 1.03 (Symbian S60 3rd Edition)

  Program jest alternatywą dla standardowego budzika. Umożliwia ustawienie wielu alarmów oraz zdefiniowanie cykliczności, dźwięku i głośności dzwonka dla każdego z osobna.

 • SSContact 1.1.3 WM

  SSContact to darmowa aplikacja służąca do zarządzania książką telefoniczną o interfejsie łudząco podobnym do tego jaki znajduje się w telefonach IPhone firmy Apple.

 • Handy Clock (S60 2nd)

  Handy Clock to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Program stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Clock 1.01 (UIQ 3.0) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ