Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Calendar for Symbian OS S60v3 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Epocware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 709 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 957

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Calendar for Symbian OS S60v3 - Mobile

Handy Calendar dla mobile to świetna aplikacja zastępująca nasz standardowy kalendarz w systemie. Program Handy Calendar napisany pod Symbian OS oferuje znacznie więcej niż zwykły kalendarz i jest bardziej rozbudowany. Jeżeli chcesz być zorganizowany i nie możesz pozwolić sobie na zapominalstwo program Handy Calendar na telefon pomoże ci spełnić te założenia. Ten wszechstronny kalendarz na telefon wyposażono w widok miesiąca, tygodnia oraz dnia. Możemy także wyświetlić zadania, spotkania, notatki i dowolnie je sortować po dacie, temacie lub ważności. W tej wersji Handy Calendar menu po Polsku nie uświadczymy. Aplikacja dodatkowo pozwala na zdefiniowanie skrótów klawiaturowych lub zwiększenie rozmiaru tekstu itp. U nas Handy Calendar do pobrania free. Należy jednak pamiętać, że  program Handy Calendar nie jest darmowy. Aby używać aplikacji Handy Calendar w trybie pełna wersja należy wykupić licencję. Skorzystaj z Handy Calendar free download klikając pobierz teraz poniżej.

Kompatybilne modele:
::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75, 5730 XpressMusic,
6710 Navi, N86, 6720, E63, N79, E66, N85,
6210 Navi, 6650 fold, N78, N96, 6220, N81 8GB,
N95, N95 8GB, N81, E51, 6121, N77, 5700 XpressMusic

:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Psiloc World Traveller Windows Mobile PPC 1.09

  Aplikacja Psiloc World Traveler dostępna na systemy Windows Mobile jest propozycją dla osób często podróżujących, osób będących w nieustannym ruchu.

 • MPG 1.0.4

  MPG to aplikacja służąca kontrolowaniu wydatków związanych z samochodem.

 • ToDo 0.04 Beta

  ToDo to darmowa i niezwykle prosta aplikacja pozwalająca na tworzenie listy rzeczy do zrobienia.

 • Finger Keyboard 2.1 (Windows Mobile)

  Finger Keyboard na systemy Windows Mobile to aplikacja wyświetlająca wirtualną klawiaturę. Finger Keyboard stanowi na telefonie doskonałą jakość i wygodę zarówno dla użytkownika początkującego jak i zaawansowanego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Calendar for Symbian OS S60v3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ