Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HandWallet Symbian Series 60 3rd edition - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: MediaVision Computer Tech
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 707

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HandWallet Symbian Series 60 3rd edition - Mobile

Dzięki aplikacji HandWallet for mobile, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala na sprawne zarządzanie finansami poprzez planowanie wykorzystania domowego budżetu. HandWallet na telefon umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, pomaga planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia. HandWallet udostępniono za darmo i jeżeli zależy nam na planowaniu swoich finansów oraz przeglądaniu historii transakcji w przejrzysty sposób warto go przetestować. Aplikacja HandWallet w języku PL nie jest dostępna. HandWallet jako darmowy program pozwala również na konwersję walut, rysowanie wykresów, sporządzanie analiz itp. Aby ściągnąć program HandWallet należy skorzystać z free download klikając przycisk pobierz teraz znajdujący się poniżej. Darmowa wersja programu HandWallet to całkowicie pełna wersja bez ograniczeń.

Kompatybilne modele:


::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75, 5730 XpressMusic,
6710 Navi, N86, 6720, E63, N79, E66, N85,
6210 Navi, 6650 fold, N78, N96, 6220, N81 8GB,
N95, N95 8GB, N81, E51, 6121, N77, 5700 XpressMusic,:::::: Poradnik instalacji HandWallet na Symbian OS ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Psiloc World Traveller Windows Mobile smartphone 1.09

  Psiloc World Traveller to rozbudowany elektroniczny asystent podróży umożliwiający dostęp do ważnych i aktualnych informacji. Program jest doskonałym narzędziem dla wszystkich.

 • NiceAlarm 1.6

  NiceAlarm to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem. Aplikacja pozwoli nam ustawić budzik np. w formie naszej ulubionej piosenki.

 • Handy Calendar for Symbian OS S60v3

  Handy Calendar to świetna aplikacja zastępująca nasz standardowy kalendarz w systemie. Program Handy Calendar napisany pod Symbian OS oferuje znacznie więcej niż zwykły kalendarz i jest bardziej rozbudowany.

 • Alarm Klock 1.7

  Alarm Klock jest prostą aplikacją, która z powodzeniem może zastąpić standardowy budzik znajdujący się w systemie Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HandWallet Symbian Series 60 3rd edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ