Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HandWallet Symbian Series 60 1st edition - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: MediaVision Computer Tech
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 187

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HandWallet Symbian Series 60 1st edition - Mobile

Dzięki aplikacji HandWallet for mobile, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia. HandWallet udostępniono za darmo i jeżeli zależy nam na planowaniu swoich finansów oraz przeglądaniu historii transakcji w przejrzysty sposób warto go przetestować. Aplikacja HandWallet w języku PL nie jest dostępna. HandWallet pozwala również na konwersję walut, rysowanie wykresów, sporządzanie analiz itp. Aby ściągnąć program HandWallet należy użyć  free download klikając przycisk pobierz teraz znajdujący się poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Voice Reminder 1.34

  Voice Reminder to funkcjonalna aplikacja pełniąca funkcję organizera – managera zadań.

 • NiceClock 1.0 Lite

  Aplikacja do wyświetlania zegarka w różnych stylach.

 • Alarm Klock 1.7

  Alarm Klock jest prostą aplikacją, która z powodzeniem może zastąpić standardowy budzik znajdujący się w systemie Android.

 • Financisto 1.4.8

  Financisto to prosty i indywidualny menadżer finansów, który pomoże ci kontrolować wydatki. Aplikacja pracuje pod kontrolą systemów Android i jest całkowicie darmowa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HandWallet Symbian Series 60 1st edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ