Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flying Money Manager 1.6.4 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: FlyingBird
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 428 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 318

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Flying Money Manager 1.6.4 - Mobile

Aplikacja Flying Money Manager na telefon stanowi świetną propozycję dla osób planujących skrupulatnie zarządzać swoim domowym budżetem. Program napisany pod systemy Symbian OS jest prosty i praktyczny w użyciu. Niestety Flying Money Manager na wersję po Polsku nie został jeszcze przetłumaczony. Aplikacja pozwala na sporządzanie bilansów, opłat, kredytów, historii operacji, a wszystkie te dane możemy analizować w przejrzystych raportach. Producent udostępnia wersję Trial zatem z Flying Money Manager całkowicie za free możemy korzystać dopiero po wykupieniu odpowiedniej licencji. Aby przetestować aplikację, skorzystaj z Flying Money Manager free download klikając pobierz teraz poniżej.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Agenda One 2.3

  Agenda One to świetna aplikacja do zarządzania czasem

 • OneTouch Timer Free 4.1.3

  OneTouch Timer to aplikacja która pozwoli ci cieszyć się całym centrum zarządzania czasem w jednym miejscu twojego telefonu.

 • Finanz for UIQ3 3.02

  Finanz jest rozbudowanym asystentem biznesowym. Program posiada wbudowany kalkulator oraz aktualizowany przez Internet przelicznik walut.

 • To-Do 2.0 (iPhone)

  To-Do to prosty organizer, aplikacja umożliwia tworzenie listy zadań.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flying Money Manager 1.6.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ