Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Finanz UIQ 2.15 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Kylom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 194 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 208

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Finanz UIQ 2.15 - Mobile

Aplikacja Finanz na telefony działające pod kontrolą systemów Symbian OS to rozbudowany asystent biznesowy. Narzędzie wyposażono w wbudowany kalkulator o rozszerzonych możliwościach oraz aktualizowany na bieżąco za pomocą łącza internetowego przelicznik walut. Finanz niestety bez PL menu jest narzędziem doskonale przystosowanym do osób pracujących w terenie, a więc tak aby można było bez problemu prowadzić rozmaite obliczenia dot. długów, marży, rent, zysku czy obligacji. Program jest wręcz niezbędnym składnikiem biura, należy pamiętać, że producent udostępnia wersję testową tak więc Finanz nie jest za darmo. Polecamy wypróbowanie tej biznesowej aplikacji. Aby skorzystać z  Finanz free download należy kliknąć pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • MPG 1.0.4

  MPG to aplikacja służąca kontrolowaniu wydatków związanych z samochodem.

 • Handy Alarm S60 3rd Edition

  Handy Alarm na telefon stanowi wszechstronny budzik posiadający sporo przydatnych funkcji. Z powodzeniem zastępuje standardowy budzik na telefon i pozwala zdefiniować cykliczność alarmów, dodawać notatki tekstowe lub przypisywać do alarmu różne rodzaje dzwonków.

 • Best Profiles 1.03 (S80)

  Kolejne narzędzie do zarządzania profilami w telefonie komórkowym. Best Profiles automatycznie ustawia zdefiniowany profil.

 • Handy Converter for Mobile Pocket PC

  Aplikacja Handy Converter od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Symbian S60.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Finanz UIQ 2.15 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ