Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Finanz Series 80 1.13 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Kylom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 131 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 168

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Finanz Series 80 1.13 - Mobile

Aplikacja Finanz na telefony działające pod kontrolą systemów Symbian OS to rozbudowany asystent biznesowy. Narzędzie wyposażono w wbudowany kalkulator o rozszerzonych możliwościach oraz aktualizowany na bieżąco za pomocą łącza internetowego przelicznik walut. Finanz niestety bez PL menu jest narzędziem doskonale przystosowanym do osób pracujących w terenie, a więc tak aby można było bez problemu prowadzić rozmaite obliczenia dot. długów, marży, rent, zysku czy obligacji. Program jest wręcz niezbędnym składnikiem biura, należy pamiętać, że producent udostępnia wersję testową tak więc Finanz nie jest za darmo. Polecamy wypróbowanie tej biznesowej aplikacji. Aby skorzystać z  Finanz free download należy kliknąć pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

  • NiceClock

    NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

  • Handy Clock for Series 60 4.07

    Handy Clock to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Program stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu.

  • HandWallet Symbian Series 60 2nd edition

    Dzięki aplikacji HandWallet for mobile napisaną na systemy Symbian OS, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.

  • Psiloc List Manager Symbian S60 1.60

    Psiloc List Manager to aplikacja, która zwiększa możliwości standardowego narzędzia z serii "do załatwienia".

  • FuzzySchedule 1.0

    Kolejna aplikacja pod nazwą FuzzySchedule znanego producenta Vincent Collura jest swoistą propozycją szybkich notatek na każdą porę dnia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Finanz Series 80 1.13 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ