Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Finanz Series 60 2.00 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Kylom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 107 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 168

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Finanz Series 60 2.00 - Mobile

Aplikacja Finanz na telefony działające pod kontrolą systemów Symbian OS to rozbudowany asystent biznesowy. Narzędzie wyposażono w wbudowany kalkulator o rozszerzonych możliwościach oraz aktualizowany na bieżąco za pomocą łącza internetowego przelicznik walut. Finanz niestety bez PL menu jest narzędziem doskonale przystosowanym do osób pracujących w terenie, a więc tak aby można było bez problemu prowadzić rozmaite obliczenia dot. długów, marży, rent, zysku czy obligacji. Program jest wręcz niezbędnym składnikiem biura, należy pamiętać, że producent udostępnia wersję testową tak więc Finanz nie jest za darmo. Polecamy wypróbowanie tej biznesowej aplikacji. Aby skorzystać z  Finanz free download należy kliknąć pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Calcium 1.20 (Symbian S60 1st/2nd edition)

  Prosty w użyciu kalkulator, będący jak podaje producent połowę szybszą alternatywą dla standardowej aplikacji wbudowanej w telefon z Symbianem.

 • SimpTimer 1.0 (WM 2003, 5/6)

  Aplikacja SimpTimer to nie wielki program, który służy jako podręczny stoper na systemy Windows Mobile.

 • Easy Expenses 0.94.5

  Jeżeli zależy ci na kontrolowaniu własnych wydatków i zarządzaniu wirtualnym portfelem z pomocą nadchodzi aplikacja Easy Expenses for Windows mobile.

 • JabpLite 1.5

  JabpLite 1.5 to ciekawa aplikacja dla tych użytkowników, którzy lubią mieć wszystkie wydatki pod kontrolą.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Finanz Series 60 2.00 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ