Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Finanz for UIQ3 3.02 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Kylom
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 214 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 253

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Finanz for UIQ3 3.02 - Mobile

Aplikacja Finanz na telefony działające pod kontrolą systemów Symbian OS to rozbudowany asystent biznesowy. Narzędzie wyposażono w wbudowany kalkulator o rozszerzonych możliwościach oraz aktualizowany na bieżąco za pomocą łącza internetowego przelicznik walut. Finanz niestety bez PL menu jest narzędziem doskonale przystosowanym do osób pracujących w terenie, a więc tak aby można było bez problemu prowadzić rozmaite obliczenia dot. długów, marży, rent, zysku czy obligacji. Program jest wręcz niezbędnym składnikiem biura, należy pamiętać, że producent udostępnia wersję testową tak więc Finanz nie jest za darmo. Polecamy wypróbowanie tej biznesowej aplikacji. Aby skorzystać z  Finanz free download należy kliknąć pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Psiloc World Traveller Windows Mobile smartphone 1.09

  Psiloc World Traveller to rozbudowany elektroniczny asystent podróży umożliwiający dostęp do ważnych i aktualnych informacji. Program jest doskonałym narzędziem dla wszystkich.

 • Best Dates version 1.06 UIQ

  Best Dates przeznaczona na telefony z systemem Symbian OS to praktyczna aplikacja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zapominalskim. Program przypomina o ważnych rocznicach, urodzinach, imieninach, terminach, spotkaniach, zadaniach i wielu innych zdefiniowanych przez nas pozycjach.

 • AquaCalendar (S80)

  AquaCalendar dla urządzeń mobile jest jedną z najlepszych aplikacji PIM na systemy Symbian OS. Narzędzie to stanowi wszechstronną aplikację łączącą Kalendarz, Zadania, Kontakty, Wiadomości, urodziny w jednym.

 • Projekt S60 3rd Edition 1.10

  Aplikacja pod nazwą Projekt dla mobile na systemy Symbian OS to doskonały asystent osobisty o rozbudowanych możliwościach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Finanz for UIQ3 3.02 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ