Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Expenses 2.0 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: SymbianGuru
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 151 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 235

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Expenses 2.0 - Mobile

Expenses na telefony wyposażone w system Symbian OS to kolejna już z serii aplikacji służących do zarządzania domowym czy firmowym budżetem. Dzięki Expenses nasze codzienne wydatki będą zawsze pod kontrolą, ponadto program swojemu użytkownikowi oferuje szeroki wachlarz możliwości np. wydatki możemy podzielić na te związane z rozrywką, jedzeniem czy choćby podróżowaniem. Co więcej Expenses niestety bez PL menu pozwala w razie konieczności przygotować odpowiednie zestawienia z podziałem na dni, tygodnie oraz miesiące. Firma SymbianGuru nie udostępnia wersji programu Expenses za darmo. Jeżeli chcesz wypróbować aplikację za free skorzystaj z Expenses free download klikając pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • AquaCalendar (S80)

  AquaCalendar dla urządzeń mobile jest jedną z najlepszych aplikacji PIM na systemy Symbian OS. Narzędzie to stanowi wszechstronną aplikację łączącą Kalendarz, Zadania, Kontakty, Wiadomości, urodziny w jednym.

 • Finger Keyboard 2.1 (Windows Mobile)

  Finger Keyboard na systemy Windows Mobile to aplikacja wyświetlająca wirtualną klawiaturę. Finger Keyboard stanowi na telefonie doskonałą jakość i wygodę zarówno dla użytkownika początkującego jak i zaawansowanego.

 • Psiloc World Traveller Windows Mobile PPC 1.09

  Aplikacja Psiloc World Traveler dostępna na systemy Windows Mobile jest propozycją dla osób często podróżujących, osób będących w nieustannym ruchu.

 • Best Profiles 1.01 (S60 3rd)

  Kolejne narzędzie do zarządzania profilami w telefonie komórkowym. Best Profiles automatycznie ustawia zdefiniowany profil.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Expenses 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ