Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Enhanced Calculator 1.10 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Nokia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 77 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1076

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Enhanced Calculator 1.10 - Mobile

Enhanced Calculator dla mobile to wersja udoskonalonego kalkulatora na telefony pracujące pod kontrolą Symbian OS. Co ciekawe, aplikacja Enhanced Calculator na telefon jest sygnowana logiem Beta Labs, czyli jedną z  jednostek Nokii odpowiedzialnych za dostarczanie użytkownikom darmowych i wysokiej jakości aplikacji. Enhanced Calculator jest całkowicie darmowy i potrafi działać w trzech trybach funkcjonalności. Jeżeli nie interesują nas udziwnienia to uruchamiamy tryb tradycyjny, dla bardziej wymagających istnieje tryb naukowy, dodatkowo zaprojektowano także licznik pożyczek. Enhanced Calculator możesz pobrać za free na naszej stronie. Jednak należy pamiętać, że aplikacja Enhanced Calculator nie jest po Polsku. Aby skorzystać z Enhanced Calculator free download kliknij pobierz teraz poniżej. Jako program na licencji darmowej Enhanced Calculator to całkowicie pełna wersja.


Kompatybilne modele:
Nokia: E50, E51, E61, E61i, E62, E65, E66, E71, N71, N73, N75, N76, N77, N78, N81, N81 8GB, N82, N92, N93, N93i, N95, N95 8GB, N96, 5320 XpressMusic, 5700 XpressMusic, 6110 Navigator, 6120 classic, 6121 classic, 6124 classic, 6210 Navigator, 6220 classic, 6290, 6650

:::::: Poradnik instalacji Enhanced Calculator Symbian OS ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • WorldMate Live Windows Mobile Standard

  WorldMate Live to synonim rozbudowanej aplikacji zaprojektowanej do organizowania i planowania dnia będąc w podróży. Dla tych którzy często przemieszczają się po świecie aplikacja może okazać się doskonałym rozwiązaniem bowiem WorldMate zawiera rozkład lotów dla ponad 800 linii lotniczych a także pozwala na sprawdzenie pogody w wybranych krajach na całym globie.

 • TimeTable 1.4

  TimeTable to swoisty organizer, który pozwoli ci na szczegółowe zaplanowanie każdego dnia.

 • HandWallet Windows Mobile, WinCE 320X240

  Dzięki aplikacji HandWallet for widnows mobile, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.

 • Psiloc World Traveller Symbian S80 1.70

  Psiloc World Traveller to rozbudowany elektroniczny asystent podróży umożliwiający dostęp do ważnych i aktualnych informacji. Program jest doskonałym narzędziem dla wszystkich.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Enhanced Calculator 1.10 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ