Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Currency S60 3rd Edition 1.50 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Viking Informatics Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.07.2008
Rozmiar: 49 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 222

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Currency S60 3rd Edition 1.50 - Mobile

Currency dla mobile to mały i funkcjonalny program służący do przeliczania walut. Aplikacja jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które są często w podróży, dzięki niej wszędzie i na bieżąco sprawdzimy kursy walut. Narzędzie Currency napisane pod Symbian OS pobierze dla nas najnowsze i zawsze aktualne kursy łącząc się z Internetem. Jak podaje producent, aplikacja oferuje bieżące kursy  aż 146 walut. Należy pamiętać, że Currency jest bez PL menu. Co więcej program udostępniono w wersji Trial, zatem aby używać Currency w trybie pełna wersja należy wykupić licencję. Zatem program Currency nie jest darmowy. Currency można pobrać free z naszej strony. Aby skorzystać z Currency free download kliknij pobierz teraz poniżej. Ta wersja programu Currency została napisana na telefony z Symbianem w wersji S60v3.

Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75, 5730 XpressMusic,
6710 Navi, N86, 6720, E63, N79, E66, N85,
6210 Navi, 6650 fold, N78, N96, 6220, N81 8GB,
N95, N95 8GB, N81, E51, 6121, N77, 5700 XpressMusic,


:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Handy Converter for UIQ 3.0

  Aplikacja Handy Converter dla mobile od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Symbian S60.

 • WorldMate Live Windows Mobile Standard

  WorldMate Live to synonim rozbudowanej aplikacji zaprojektowanej do organizowania i planowania dnia będąc w podróży. Dla tych którzy często przemieszczają się po świecie aplikacja może okazać się doskonałym rozwiązaniem bowiem WorldMate zawiera rozkład lotów dla ponad 800 linii lotniczych a także pozwala na sprawdzenie pogody w wybranych krajach na całym globie.

 • Windows Mobile StopWatch 2.1

  Aplikacja Windows Mobile StopWatch na systemy mobile została stworzona jako wielofunkcyjny i zaawansowany timer, znajdziemy w nim również funkcję minutnika.

 • Finanz Series 60 2.00

  Finanz Series 60 2.00 jest rozbudowanym asystentem biznesowym. Program posiada wbudowany kalkulator oraz aktualizowany przez Internet przelicznik walut.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Currency S60 3rd Edition 1.50 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ