Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Currency S60 1.50 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Viking Informatics Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.07.2008
Rozmiar: 73 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 370

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Currency S60 1.50 - Mobile

Currency dla mobile to mały i funkcjonalny program służący do przeliczania walut. Aplikacja jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które są często w podróży, dzięki niej wszędzie i na bieżąco sprawdzimy kursy walut. Narzędzie Currency napisane pod Symbian OS pobierze dla nas najnowsze i zawsze aktualne kursy łącząc się z Internetem. Jak podaje producent, aplikacja oferuje bieżące kursy  aż 146 walut. Należy pamiętać, że Currency jest bez PL menu. Co więcej program udostępniono w wersji Trial, zatem aby używać Currency w trybie pełna wersja należy wykupić licencję. Zatem program Currency nie jest darmowy. Currency można pobrać free z naszej strony. Aby skorzystać z Currency free download kliknij pobierz teraz poniżej. Ta wersja programu Currency została napisana na telefony z Symbianem w wersji S60v3.

Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v1
Nokia N-Gage, 3660, 3620, 3600, 3650, 7650
Sendo X, Siemens SX1

::::::: Symbian S60v2
Nokia N70, 6682, N90, 6680, 3230, 6681, 6670,
6260, 6630, 6620, 7610, 6600, Panasonic X700,
X800


:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • HandWallet Windows Mobile, WinCE 240X240

  Dzięki aplikacji HandWallet for windows mobile, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.

 • MobileMoney 0.96

  MobileMoney to aplikacja ułatwiająca zarządzanie finansami.

 • HandWallet Symbian Series 60 2nd edition

  Dzięki aplikacji HandWallet for mobile napisaną na systemy Symbian OS, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala zaplanować wykorzystanie domowego budżetu, umożliwia śledzenie limitów kredytowych, stanów kont bankowych, planować wydatki, oraz sprawdzać aktualne zadłużenia.

 • PocketMoney 1.1.3

  PocketMoney to niewielka aplikacja służąca do organizowania finansów osobistych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Currency S60 1.50 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ