Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CalSyncS60 0.3.2 beta (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: S60addons.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 109 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 386

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CalSyncS60 0.3.2 beta (S60 3rd) - Mobile

Często jest tak, że wprowadzamy rozmaite zadania, spotkania, notatki w naszym głównym kalendarzu, dla jednych stanowi on Google Calendar dla innych to kalendarz wbudowany w telefon komórkowy, w pewnym momencie okazuje się, że wpisów jest coraz więcej a przepisywanie ręczne to irytująca strata czasu. Z pomocą nadchodzi aplikacja CalSyncS60 na urządzenia mobile z systemami Symbian OS, która została zaprojektowana do synchronizacji danych z naszego telefonu z Google Calendar i na odwrót. Aplikacja pozwala na 2 tryby synchronizacji danych, automatycznie lub ręcznie. Program CalSyncS60 udostępniono całkowicie za darmo. Jednak należy pamiętać, że CalSyncS60 w wersji po Polsku jeszcze nie występuje. Aby ściągnąć aplikację skorzystaj z CalSyncS60 free download klikając pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Currency S60 1.50

  Currency S60 3rd Edition 1.50 to wyjątkowo funkcjonalny przelicznik walut. Program pobiera najnowsze, aktualne kursy wykorzystując połączenie internetowe.

 • AquaAlarm 1.4 UIQ

  AquaAlarm dla urządzeń mobile pracujących pod kontrolą systemów Symbian OS jest dość przydatnym narzędziem stanowiącym alternatywę dla standardowego budzika w systemie.

 • MobileMoney 0.96

  MobileMoney to aplikacja ułatwiająca zarządzanie finansami.

 • Handy Converter for Windows Mobile Smartphone

  Aplikacja Handy Converter od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CalSyncS60 0.3.2 beta (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ