Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Calcohol 0.3.3 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Calcohol
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.01.2011
Rozmiar: 69,16 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 169

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Calcohol 0.3.3 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Calcohol jest przydatnym i praktycznym programem, który umożliwi nam śledzenie jak alkohol metabolizuje się w naszym organizmie. Aplikacja współpracuje z telefonami pracującymi pod kontrolą systemów Symbian S60 3rd edition i jest całkowicie darmowa. Wystarczy wprowadzić odpowiednie dane a program wygeneruje dla nas odpowiednie wykresy, przewidywany czas potrzebny do całkowitego wytrzeźwienia itp. W bazie aplikacji Calcohol znajdziemy najczęściej spożywane drinki i alkohole. Niestety program jak narazie dostępny jest tylko w wersji po Angielsku. Aplikacja szczególnie przydatna osobom, które po wypiciu nie wielkiej ilości alkoholu mają wątpliwości czy wsiąść za kółko.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • WeatherBug 1.0 beta (PocketPC)

  WeatherBug to znakomita aplikacja służąca jako kieszonkowy asystent pogodowy. Baza programu zawiera aż 45 tys. lokalizacji, w których mamy możliwość sprawdzenia prognozy pogody.

 • Nice Alarm 1.6 (Symbian S60 3rd edition)

  NiceAlarm to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem. Aplikacja pozwoli nam ustawić budzik np. w formie naszej ulubionej piosenki.

 • eWeather HD (Android) 3.3.8

  eWeather HD to eleganckie połączenie stacji pogody z widgetem na Androida. Aplikacja dodaje na głównym ekranie stylowy zegar, który ukazuje dodatkowo pogodę na każdą godzinę dnia i nocy.

 • MyNetDiary - Online Diet Log 1.0 (iPhone)

  MyNetDiary jest aplikacją pomagającą w kontrolowaniu diety.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Calcohol 0.3.3 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ