Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Calcium 1.20 (Symbian S60 1st/2nd edition) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: mtvoid
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 16 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 239

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Calcium 1.20 (Symbian S60 1st/2nd edition) - Mobile

Calcium dla urządzeń mobile wyposażonych w system Symbian OS to doskonała i praktyczna alternatywa dla standardowego kalkulatora znajdującego się w systemie. Jak podaje Producent aplikacji firma mtvoid aplikacja działa o połowę szybciej i sprawniej niż zwykły kalkulator. Dzięki temu, że zastosowano prosty interfejs a wiele nie potrzebnych funkcji wylądowało w koszu Calcium stało się praktycznym i nie skomplikowanym narzędziem do codziennych obliczeń. W dodatku program Calcium jest całkowicie za darmo. Warto jednak wspomnieć, że na Calcium w wersji po Polsku będziemy musieli jeszcze zaczekać. Już teraz możesz zupełnie za darmo pobrać tą aplikację, wystarczy skorzystać z Calcium free download klikając pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • TravelMonths 1.0

  Niewielka aplikacja TravelMonths pracująca pod systemami windows mobile, której autorem jest już znany nam Vincent Collura jest narzędziem szczególnie przydatnym podczas zagranicznych podróży.

 • Best Birthday version 1.07 S60 3rd edition

  Best Birthday dla urządzeń mobile z systemem Symbian OS jest przydatnym narzędziem które pomaga w prosty sposób organizować przypomnienia o zbliżających się rocznicach oraz ważnych terminach.

 • Handy Clock (S60 2nd)

  Handy Clock to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Program stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu.

 • Handy Alarm S60 3rd Edition

  Handy Alarm na telefon stanowi wszechstronny budzik posiadający sporo przydatnych funkcji. Z powodzeniem zastępuje standardowy budzik na telefon i pozwala zdefiniować cykliczność alarmów, dodawać notatki tekstowe lub przypisywać do alarmu różne rodzaje dzwonków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Calcium 1.20 (Symbian S60 1st/2nd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ