Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Timer 2.0 (Symbian S60v3) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Smartphoneware
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 18.01.2011
Rozmiar: 170 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1459

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Best Timer 2.0 (Symbian S60v3) - Mobile

Best Timer to wielozadaniowa aplikacja umieszczona w jednym interfejsie prostym i przyjaznym dla użytkownika. To zarazem stoper, przypominacz a także lista zadań w jednym miejscu. Z wszystkich funkcji możemy korzystać jednocześnie a przy tym program jest bardzo stabilny i nie wiesza się. Dostępny na dwie wersje systemów Symbian S60v3 oraz S60v5. Niestety producent programu nie udostępnia go za darmo, prezentowana wersja to Shareware. Menu aplikacji w języku Angielskim. Program możesz ściągnąć całkowicie za darmo klikając pobierz poniżej.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Spyphone 1.0 (S60 3rd edition)

  Spyphone to doskonała aplikacja na systemy Symbian OS, która pozwala na kontrolowanie naszego dziecka kiedy jesteśmy poza domem, np. w miejscu pracy. Działanie programu opiera się na wykonywaniu połączenia pod zdefiniowany wcześniej numer w momencie kiedy poziom hałasu w pomieszczeniu przekroczy pewną ustaloną wartość.

 • JabpLite 1.79

  JabpLite pełni funkcję osobistego asystenta kieszonkowego ds. finansów. Aplikacja jest znana i ceniona ze względu na swoją uniwersalności - napisana w języku JAVA będzie działać z wszystkimi telefonami obsługującymi ten aplet a więc Symbian, Android, Blackberry i inne.

 • Best Birthday version 1.07 S60 3rd edition

  Best Birthday dla urządzeń mobile z systemem Symbian OS jest przydatnym narzędziem które pomaga w prosty sposób organizować przypomnienia o zbliżających się rocznicach oraz ważnych terminach.

 • HourPower 1.5.0 (S60 3rd)

  HourPower na telefon to narzędzie stworzone na systemy Symbian OS z myślą o wszystkich zaspanych osobach. Aplikacja jest na tyle prosta, że wystarczy użyć jedego przycisku a program poinformuje nas, która jest aktualnie godzina.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Timer 2.0 (Symbian S60v3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ