Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Profiles 1.03 (S80) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 72 kB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 264

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Profiles 1.03 (S80) - Mobile

Best Profiles dla mobile to kolejne narzędzie do zarządzania profilami w telefonie komórkowym. Best Profiles automatycznie ustawia zdefiniowany profil. Aplikacja zmienia profil zgodnie z wcześniejszymi ustawieniami, wydarzeniami z kalendarza czy położeniem (na podstawie nadajników GPS operatora), a nawet wybranymi czynnościami (podłączenie urządzenia do ładowarki). Zmiany mogą być wprowadzone na stałe lub czasowo. Dzięki temu Best Profiles niestety bez PL menu jest aplikacją nie zwykle elastyczną, jeszcze bardziej dopasowaną do potrzeb użytkownika. Wersja Trial pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni, a więc Best Profiles nie udostępniono za darmo. Aby skorzystać z Best Profiles free download należy kliknąć pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Spyphone 1.0 (S60 3rd edition)

  Spyphone to doskonała aplikacja na systemy Symbian OS, która pozwala na kontrolowanie naszego dziecka kiedy jesteśmy poza domem, np. w miejscu pracy. Działanie programu opiera się na wykonywaniu połączenia pod zdefiniowany wcześniej numer w momencie kiedy poziom hałasu w pomieszczeniu przekroczy pewną ustaloną wartość.

 • Business Card Reader v1.1

  Business Card Reader to innowacyjna aplikacja służąca do skanowania wizytówek, stworzona na systemy Windows Mobile.

 • Nice Alarm 1.6 (Symbian S60 3rd edition)

  NiceAlarm to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem. Aplikacja pozwoli nam ustawić budzik np. w formie naszej ulubionej piosenki.

 • Handy Clock (S60 2nd)

  Handy Clock to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Program stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Profiles 1.03 (S80) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ