Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Portfolio 1.0 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.07.2008
Rozmiar: 43 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 233

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Portfolio 1.0 - Mobile

Best Portfolio na telefony wyposażone w systemy Symbian OS stanowi niezbędne narzędzie dla każdego giełdowego gracza. Aplikacja dzięki odpowiednim funkcjom pozwala na śledzenie notowań wybranych spółek. Użytkownik Best Portfolio najpierw tworzy listę interesujących go walorów a następnie program sam w zdefiniowanych wcześniej odstępach czasu aktualizuje notowania. Autorem aplikacji jest poznany już wcześniej twórca Smartphoneware, który udostępnia swoje dzieło w wersji Trial, zatem Best Portfolio nie jest za darmo i aby odblokować program należy wykupić licencję. Warto także pamiętać, że Best Portfolio w PL menu nie występuje. Jeżeli chcesz wypróbować program skorzystaj z Best Portfolio free download klikając pobierz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • iSplit 981 Beta

  iSplit 981 Beta to prosta acz przydatna aplikacja pozwalająca w szybki sposób podzielić rachunek do zapłacenia na dowolną ilość osób.

 • AquaAlarm 3.1 (S60)

  AquaAlarm dla urządzeń mobile pracujących pod kontrolą systemów Symbian OS jest dość przydatnym narzędziem stanowiącym alternatywę dla standardowego budzika w systemie.

 • Best Timer 2.0 (Symbian S60v5)

  Best Timer to wielozadaniowa aplikacja umieszczona w jednym interfejsie prostym i przyjaznym dla użytkownika. To zarazem stoper, przypominacz a także lista zadań w jednym miejscu. Z wszystkich funkcji możemy korzystać jednocześnie a przy tym program jest bardzo stabilny i nie wiesza się.

 • Handy Converter for UIQ 3.0

  Aplikacja Handy Converter dla mobile od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Symbian S60.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Portfolio 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ