Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best GSMNavigator 1.00 (UIQ 3) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 172 kB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 255

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best GSMNavigator 1.00 (UIQ 3) - Mobile

Nie zwykle przydatna aplikacja Best GSMNavigator na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS umożliwia zdefiniowanie konkretnych czynności przy zmianie położenia naszego urządzenia mobilnego. Pozycja telefonu wyznaczana jest na podstawie nadajników GPS przez co nie jest potrzebne dodatkowe urządzenie. Best GSMNavigator bez PL menu pozwala na zamianę profilu, włączenie powiadomienia alarmowego, uruchomienie konkretnej aplikacji czy choćby wysłanie wiadomości SMS lub E-mail. Producent udostępnia wersję Trial, która pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni, zatem Best GSMNavigator nie jest za darmo. Warto pamiętać, że podczas pracy odbiornika GPS w telefonie czas czuwania baterii ulega znacznemu obniżeniu. Chcąc z skorzystać z Best GSMNavigator free download należy kliknąć pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Tip Calculator 1.0

  Tip Calculator jest prostym programem dla Windows Mobile do obliczania napiwków połączonych z całym rachunkiem np. w Restauracji czy w Pubie.

 • Alarm+ S60v1 1.0.2

  Alarm+ na telefon to rozbudowany cyfrowy budzik posiadający liczne przydatne funkcje. Pozwala ustawić odrębny dźwięk dla każdego alarmu, minimalny czas dzwonienia, a także czas drzemki.

 • Handy Alarm S60 2nd Edition

  Handy Alarm na telefon stanowi wszechstronny budzik posiadający sporo przydatnych funkcji. Z powodzeniem zastępuje standardowy budzik na telefon i pozwala zdefiniować cykliczność alarmów, dodawać notatki tekstowe lub przypisywać do alarmu różne rodzaje dzwonków.

 • MobiSystems Diets S60 2.05

  MobiSystems Diets dla mobile to praktyczna aplikacja pomagająca zarządzać dietą i dbać o sylwetkę napisana pod systemy Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best GSMNavigator 1.00 (UIQ 3) - Mobile

dodał: ~pawel , 18.02.2010

vvvv

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ