Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best GSMNavigator 1.00 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 227 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 169

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best GSMNavigator 1.00 (S60 3rd) - Mobile

Nie zwykle przydatna aplikacja Best GSMNavigator na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS umożliwia zdefiniowanie konkretnych czynności przy zmianie położenia naszego urządzenia mobilnego. Pozycja telefonu wyznaczana jest na podstawie nadajników GPS przez co nie jest potrzebne dodatkowe urządzenie. Best GSMNavigator bez PL menu pozwala na zamianę profilu, włączenie powiadomienia alarmowego, uruchomienie konkretnej aplikacji czy choćby wysłanie wiadomości SMS lub E-mail. Producent udostępnia wersję Trial, która pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni, zatem Best GSMNavigator nie jest za darmo. Warto pamiętać, że podczas pracy odbiornika GPS w telefonie czas czuwania baterii ulega znacznemu obniżeniu. Chcąc z skorzystać z Best GSMNavigator free download należy kliknąć pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • PhoneLog 1.0 Beta

  PhoneLog to aplikacja, która pozwala na zsynchronizowanie urządzenia Pocket PC z programem Microsoft Outlook.

 • iSplit 981 Beta

  iSplit 981 Beta to prosta acz przydatna aplikacja pozwalająca w szybki sposób podzielić rachunek do zapłacenia na dowolną ilość osób.

 • Psiloc World Traveller Symbian S80 1.70

  Psiloc World Traveller to rozbudowany elektroniczny asystent podróży umożliwiający dostęp do ważnych i aktualnych informacji. Program jest doskonałym narzędziem dla wszystkich.

 • Windows Mobile StopWatch 2.1

  Aplikacja Windows Mobile StopWatch na systemy mobile została stworzona jako wielofunkcyjny i zaawansowany timer, znajdziemy w nim również funkcję minutnika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best GSMNavigator 1.00 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ