Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Dates version 1.06 UIQ - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 105 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 84

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Dates version 1.06 UIQ - Mobile

Best Dates przeznaczona na telefony z systemem Symbian OS to praktyczna aplikacja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zapominalskim. Program przypomina o ważnych rocznicach, urodzinach, imieninach, terminach, spotkaniach, zadaniach i wielu innych zdefiniowanych przez nas pozycjach. Ciekawą funkcją odróżniającą Best Dates od innych tego typu aplikacji jest bezpośrednie wysłanie życzeń z poziomu programu.  Należy jednak pamięta, że wersja trial pozwala na 15 dniowe użytkowanie programu i aby korzystać z Best Dates całkowicie za darmo należy wykupić niezbędną licencję. Ta wersja Best Dates pozbawiona jest PL menu. Aby skorzystać z Best Dates free download należy kliknąć pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • JabpLite 1.79

  JabpLite pełni funkcję osobistego asystenta kieszonkowego ds. finansów. Aplikacja jest znana i ceniona ze względu na swoją uniwersalności - napisana w języku JAVA będzie działać z wszystkimi telefonami obsługującymi ten aplet a więc Symbian, Android, Blackberry i inne.

 • Finger Keyboard 2.1 (Windows Mobile)

  Finger Keyboard na systemy Windows Mobile to aplikacja wyświetlająca wirtualną klawiaturę. Finger Keyboard stanowi na telefonie doskonałą jakość i wygodę zarówno dla użytkownika początkującego jak i zaawansowanego.

 • Handy Converter 1.01 S60 3rd edition

  Aplikacja Handy Converter dla mobile od Paragon-software jest niezwykle pomocna podczas konwersji różnych wartości miar oraz walut dla urządzeń z systemem Symbian S60.

 • eBay Watcher 0.6

  eBay Watcher to program służący do przeglądania i obsługi aukcji eBay przez iPhona.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Dates version 1.06 UIQ - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ