Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Dates version 1.03 Series 80 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 168 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 172

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Dates version 1.03 Series 80 - Mobile

Best Dates przeznaczona na telefony z systemem Symbian OS to praktyczna aplikacja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zapominalskim. Program przypomina o ważnych rocznicach, urodzinach, imieninach, terminach, spotkaniach, zadaniach i wielu innych zdefiniowanych przez nas pozycjach. Ciekawą funkcją odróżniającą Best Dates od innych tego typu aplikacji jest bezpośrednie wysłanie życzeń z poziomu programu.  Należy jednak pamięta, że wersja trial pozwala na 15 dniowe użytkowanie programu i aby korzystać z Best Dates całkowicie za darmo należy wykupić niezbędną licencję. Ta wersja Best Dates pozbawiona jest PL menu. Aby skorzystać z Best Dates free download należy kliknąć pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • FamilyCalendar

  FamilyCalendar to doskonała aplikacja, pozwalająca oddzielić sprawy i ważne terminy w życiu rodzinnym od terminów służbowych.

 • Pocket Alarm 2.18.5

  Aplikacja Pocket Alarm jest synonimem niezwykle zaawansowanego budzika na systemy windows mobile posiadającego mnóstwo przydanych opcji.

 • Currency S60 3rd Edition 1.50

  Currency S60 3rd Edition 1.50 to wyjątkowo funkcjonalny przelicznik walut. Program pobiera najnowsze, aktualne kursy wykorzystując połączenie internetowe.

 • Handy Expense S60 2nd Edition 3.01

  Handy Expense dla mobile to funkcjonalny i praktyczny w wykorzystaniu program pozwalający na monitorowanie codziennych wydatków. Aplikacja pozwala na skrupulatne śledzenie wydatków poniesionych podczas wycieczek, wyjazdów czy podróży służbowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Dates version 1.03 Series 80 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ