Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Converter version 2.00 Series 80 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 122 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 256

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Converter version 2.00 Series 80 - Mobile

Best Converter na urządzenia mobile pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to chyba najbardziej rozbudowany i wszechstronny przelicznik jednostek miar jaki istnieje obecnie na rynku. Tym razem producent Smartphoneware zadziwił nas wszystkich, bowiem program uwzględnia ponad 1100 różnych jednostek długości, wagi, prędkości itd. W uwaga! Aż 67 kategoriach.  Jednak jak się okazuje wersja Trial pozwala na 15 dniowe darmowe użytkowanie, a więc aby skorzystać z Best Converter w pełni za darmo należy wykupić niezbędną licencję. Ponadto na wersję Best Converter po Polsku jeszcze będzie trzeba zaczekać. Aby wypróbować wersję testową skorzystaj z Best Converter free download klikając pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Handy Clock 1.01 (UIQ 3.0)

  Handy Clock to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Program stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu.

 • MobiSystems Diets S60 3rd 2.05

  MobiSystems Diets dla mobile to praktyczna aplikacja pomagająca zarządzać dietą i dbać o sylwetkę napisana na systemy Symbian OS.

 • PhatNotes 5.4 for Windows Mobile

  PhatNotes to aplikacja pozwalająca na właściwe zarządzanie notatkami w systemie Windows Mobile.

 • Best Timer 2.0 (Symbian S60v3)

  Best Timer to wielozadaniowa aplikacja umieszczona w jednym interfejsie prostym i przyjaznym dla użytkownika. To zarazem stoper, przypominacz a także lista zadań w jednym miejscu. Z wszystkich funkcji możemy korzystać jednocześnie a przy tym program jest bardzo stabilny i nie wiesza się.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Converter version 2.00 Series 80 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ