Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Converter version 1.01 UIQ3 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 86 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 447

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Converter version 1.01 UIQ3 - Mobile

Best Converter na urządzenia mobile pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to chyba najbardziej rozbudowany i wszechstronny przelicznik jednostek miar jaki istnieje obecnie na rynku. Tym razem producent Smartphoneware zadziwił nas wszystkich, bowiem program uwzględnia ponad 1100 różnych jednostek długości, wagi, prędkości itd. W uwaga! Aż 67 kategoriach.  Jednak jak się okazuje wersja Trial pozwala na 15 dniowe darmowe użytkowanie, a więc aby skorzystać z Best Converter w pełni za darmo należy wykupić niezbędną licencję. Ponadto na wersję Best Converter po Polsku jeszcze będzie trzeba zaczekać. Aby wypróbować wersję testową skorzystaj z Best Converter free download klikając pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Flying Money Manager 1.6.4

  Aplikacja Flying Money Manager na telefon stanowi świetną propozycję dla osób planujących skrupulatnie zarządzać swoim domowym budżetem.

 • ScanLife Barcode Reader 3.1.14

  Dzięki aplikacji ScanLife Barcode Reader możesz skanować kody kreskowe na produktach aby zobaczyć jaka jest ich cena oraz opinie. ScanLife Barcode Reader na platformę Android zapewnia także skanowanie kodów QR zawierających wszelakie informacje takie jak adresy URL, telefony, kontakty itd.

 • FamilyCalendar

  FamilyCalendar to doskonała aplikacja, pozwalająca oddzielić sprawy i ważne terminy w życiu rodzinnym od terminów służbowych.

 • Business Card Reader v1.1

  Business Card Reader to innowacyjna aplikacja służąca do skanowania wizytówek, stworzona na systemy Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Converter version 1.01 UIQ3 - Mobile

dodał: ~wieczoreczek1 , 18.12.2008

Powiem tak,gdy ściagam jaką kolwiek wersje Smart Movie Converter to zawsze jak chce wrzucić jakiś film to wyskakuje mi coś ASCII czy coś takiego. Co mam zrobić , albo skąd mam pobrać jakiś naprawdę dobry converter na W950i?? P O M O C Y e-mail:wieczoreczek1@op.pl

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ