Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Birthday version 1.00 UIQ3 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 96 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 123

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Birthday version 1.00 UIQ3 - Mobile

Best Birthday dla urządzeń mobile z systemem Symbian OS jest  przydatnym narzędziem które pomaga w prosty sposób organizować  przypomnienia o zbliżających się rocznicach oraz ważnych terminach. Best Birthday integruje się automatycznie z kalendarzem i powoduje pobranie zapisanych w nim przypomnień, zdarzeń, terminów do programu. W tej wersji aplikacja Best Birthday nie jest po Polsku. Best Birthday pozwala m.in. na tworzenie szablonów wiadomości zawierających życzenia na daną okazję, sortowanie listy urodziny uwzględniając różne kryteria, wykonywanie połączeń bezpośrednio z poziomu aplikacji, wyświetlanie uroczystości z danego miesiąca lub na dany znak zodiaku. Aby pobrać Best Birthday za darmo należy kliknąć poniższy przycisk pobierz teraz. Opcja Best Birthday free download dostępna jest również na stronie producenta.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Handy Alarm S60 2nd Edition

  Handy Alarm na telefon stanowi wszechstronny budzik posiadający sporo przydatnych funkcji. Z powodzeniem zastępuje standardowy budzik na telefon i pozwala zdefiniować cykliczność alarmów, dodawać notatki tekstowe lub przypisywać do alarmu różne rodzaje dzwonków.

 • HandWallet Symbian Nokia 9300, 9500

  Dzięki aplikacji HandWallet for mobile, mamy pełną kontrolę nad szeroko pojętymi finansami. Program pozwala na sprawne zarządzanie finansami poprzez planowanie wykorzystania domowego budżetu.

 • Financisto 1.4.8

  Financisto to prosty i indywidualny menadżer finansów, który pomoże ci kontrolować wydatki. Aplikacja pracuje pod kontrolą systemów Android i jest całkowicie darmowa.

 • Tip Calculator 1.0

  Tip Calculator jest prostym programem dla Windows Mobile do obliczania napiwków połączonych z całym rachunkiem np. w Restauracji czy w Pubie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Birthday version 1.00 UIQ3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ