Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Birthday 1.06 (UIQ 2) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 105 kB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 150

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Birthday 1.06 (UIQ 2) - Mobile

Best Birthday dla urządzeń mobile z systemem Symbian OS jest  przydatnym narzędziem które pomaga w prosty sposób organizować  przypomnienia o zbliżających się rocznicach oraz ważnych terminach. Best Birthday integruje się automatycznie z kalendarzem i powoduje pobranie zapisanych w nim przypomnień, zdarzeń, terminów do programu. W tej wersji aplikacja Best Birthday nie jest po Polsku. Best Birthday pozwala m.in. na tworzenie szablonów wiadomości zawierających życzenia na daną okazję, sortowanie listy urodziny uwzględniając różne kryteria, wykonywanie połączeń bezpośrednio z poziomu aplikacji, wyświetlanie uroczystości z danego miesiąca lub na dany znak zodiaku. Aby pobrać Best Birthday za darmo należy kliknąć poniższy przycisk pobierz teraz. Opcja Best Birthday free download dostępna jest również na stronie producenta.


Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • My Last Cigarette

  Ciekawa aplikacja, która może okazać się pomocna wszystkim osobom które chcą rozprawić się z nałogiem palenia.

 • Psiloc List Manager Symbian S60 1.60

  Psiloc List Manager to aplikacja, która zwiększa możliwości standardowego narzędzia z serii "do załatwienia".

 • eWeather HD (Android) 3.3.8

  eWeather HD to eleganckie połączenie stacji pogody z widgetem na Androida. Aplikacja dodaje na głównym ekranie stylowy zegar, który ukazuje dodatkowo pogodę na każdą godzinę dnia i nocy.

 • My Calcul 1.10 Symbian UIQ3

  My Calcul jest alternatywą dla standardowego kalkulatora. Aplikacja umożliwia przypisanie do poszczególnych klawiszy dowolnych operacji obliczeniowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Birthday 1.06 (UIQ 2) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ