Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Birthday 1.03 (S60 1st/2nd) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 36 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 149

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Birthday 1.03 (S60 1st/2nd) - Mobile

Best Birthday dla urządzeń mobile z systemem Symbian OS jest  przydatnym narzędziem które pomaga w prosty sposób organizować  przypomnienia o zbliżających się rocznicach oraz ważnych terminach. Best Birthday integruje się automatycznie z kalendarzem i powoduje pobranie zapisanych w nim przypomnień, zdarzeń, terminów do programu. W tej wersji aplikacja Best Birthday nie jest po Polsku. Best Birthday pozwala m.in. na tworzenie szablonów wiadomości zawierających życzenia na daną okazję, sortowanie listy urodziny uwzględniając różne kryteria, wykonywanie połączeń bezpośrednio z poziomu aplikacji, wyświetlanie uroczystości z danego miesiąca lub na dany znak zodiaku. Aby pobrać Best Birthday za darmo należy kliknąć poniższy przycisk pobierz teraz. Opcja Best Birthday free download dostępna jest również na stronie producenta.Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • ToDo 0.04 Beta

  ToDo to darmowa i niezwykle prosta aplikacja pozwalająca na tworzenie listy rzeczy do zrobienia.

 • CalSyncS60 0.3.2 beta (S60 3rd)

  CalSyncS60 na urządzenia mobile z systemami Symbian OS zaprojektowano do synchronizacji danych z naszego telefonu z Google Calendar i na odwrót.

 • Psiloc World Traveller Windows Mobile PPC 1.09

  Aplikacja Psiloc World Traveler dostępna na systemy Windows Mobile jest propozycją dla osób często podróżujących, osób będących w nieustannym ruchu.

 • Handy Clock (S60 3rd) 4.06

  Handy Clock to doskonała propozycja dla osób często podróżujących. Program stanowi zbiór narzędzi do zarządzania czasem w jednym miejscu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Birthday 1.03 (S60 1st/2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ