Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AquaAlarm 3.1 (S60) - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: PocketTorch
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 127 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 215

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AquaAlarm 3.1 (S60) - Mobile

AquaAlarm dla urządzeń mobile pracujących pod kontrolą systemów Symbian OS jest dość przydatnym narzędziem stanowiącym alternatywę dla standardowego budzika w systemie.
Aplikacja doskonale współpracuje z opisywanym już  w naszym serwisie narzędziem AquaCalendar ale także ze zwykłym Harmonogramem. W programie znajdziemy wiele opcji do zarządzania czasem m.in. ustawienia cykliczność alarmów, powiadomienia z notatkami itp.  Producent PocketTorch udostępnił swój program w wersji Trial, a więc jeżeli chcesz używać AquaAlarm całkowicie za free trzeba wykupić niezbędną licencję. Warto pamiętać, że w tej wersji AquaAlarm występuje bez PL menu. Aby skorzystać z AquaAlarm free download kliknij przycisk pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Handy Alarm S60 3rd Edition

  Handy Alarm na telefon stanowi wszechstronny budzik posiadający sporo przydatnych funkcji. Z powodzeniem zastępuje standardowy budzik na telefon i pozwala zdefiniować cykliczność alarmów, dodawać notatki tekstowe lub przypisywać do alarmu różne rodzaje dzwonków.

 • WorldMate Live Windows Mobile Pro

  WorldMate Live to synonim rozbudowanej aplikacji zaprojektowanej do organizowania i planowania dnia będąc w podróży. Dla tych którzy często przemieszczają się po świecie aplikacja może okazać się doskonałym rozwiązaniem bowiem WorldMate zawiera rozkład lotów dla ponad 800 linii lotniczych a także pozwala na sprawdzenie pogody w wybranych krajach na całym globie.

 • Business Card Reader v1.1

  Business Card Reader to innowacyjna aplikacja służąca do skanowania wizytówek, stworzona na systemy Windows Mobile.

 • Best Converter version 1.00 S60 3rd edition

  Best Converter na urządzenia mobile pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to chyba najbardziej rozbudowany i wszechstronny przelicznik jednostek miar jaki istnieje obecnie na rynku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AquaAlarm 3.1 (S60) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ