Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AquaAlarm 1.4 UIQ - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: PocketTorch
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 112 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 185

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AquaAlarm 1.4 UIQ - Mobile

AquaAlarm dla urządzeń mobile pracujących pod kontrolą systemów Symbian OS jest dość przydatnym narzędziem stanowiącym alternatywę dla standardowego budzika w systemie. Aplikacja doskonale współpracuje z opisywanym już  w naszym serwisie narzędziem AquaCalendar ale także ze zwykłym Harmonogramem. W programie znajdziemy wiele opcji do zarządzania czasem m.in. ustawienia cykliczność alarmów, powiadomienia z notatkami itp.  Producent PocketTorch udostępnił swój program w wersji Trial, a więc jeżeli chcesz używać AquaAlarm całkowicie za free trzeba wykupić niezbędną licencję. Warto pamiętać, że w tej wersji AquaAlarm występuje bez PL menu. Aby skorzystać z AquaAlarm free download kliknij przycisk pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Stoper 1.0 (Windows Mobile) PL

  Stoper na platformy Windows Mobile to program w wersji Polskiej, który służy do dokładnego odmierzania czasu. Program napisany przez Michała Kniotka jest doskonałą alternatywą dla zwykłych stoperów, które czasem można spotkać w systemie, bowiem posiada możliwość odczytu czasów pośrednich jak i równoległych.

 • iSplitter 0.40

  iSplitter to prosta acz przydatna aplikacja pozwalająca w szybki sposób podzielić rachunek do zapłacenia na dowolną ilość osób.

 • Currency S60 1.50

  Currency S60 3rd Edition 1.50 to wyjątkowo funkcjonalny przelicznik walut. Program pobiera najnowsze, aktualne kursy wykorzystując połączenie internetowe.

 • Psiloc World Traveller Windows Mobile smartphone 1.09

  Psiloc World Traveller to rozbudowany elektroniczny asystent podróży umożliwiający dostęp do ważnych i aktualnych informacji. Program jest doskonałym narzędziem dla wszystkich.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AquaAlarm 1.4 UIQ - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ