Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alarm+ S60v2 1.0.2 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Shape
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 37 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 612

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Alarm+ S60v2 1.0.2 - Mobile

Alarm+ na telefon to rozbudowany cyfrowy budzik posiadający liczne przydatne funkcje. Pozwala ustawić odrębny dźwięk dla każdego alarmu, minimalny czas dzwonienia, a także czas drzemki. Wersja Trial pozwala na 7dni darmowego użytkowania, jednak aby korzystać nadal z Alarm+ za free należy wykupić niezbędną licencję. Aplikacja odznacza się dwiema bardzo ciekawymi funkcjami. Po pierwsze pozwala dodawać do zdjęć oznaczenia głosowe, co pozwala odnaleźć wymienione zdjęcie wyłącznie po wymówieniu jego nazwy. Po drugie aplikacja na podstawie danych z modułu GPS dodaje informacje o miejscu zrobienia zdjęcia co pozwala na sortowanie zdjęć wg rzeczywistych odległości miejsc w których zostały wykonane. Należy wiedzieć, że Alarm+ do wersji PL nie został jeszcze przetłumaczony. Aby skorzystać z Alarm+ free download należy kliknąć przycisk pobierz teraz poniżej.Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Handy Alarm S60 2nd Edition

  Handy Alarm na telefon stanowi wszechstronny budzik posiadający sporo przydatnych funkcji. Z powodzeniem zastępuje standardowy budzik na telefon i pozwala zdefiniować cykliczność alarmów, dodawać notatki tekstowe lub przypisywać do alarmu różne rodzaje dzwonków.

 • Nice Alarm 1.6 (Symbian S60 2nd edition FP3)

  Alternatywa dla wbudowanego budzika. NiceAlarm to kolejne ciekawe rozwiązanie z serii programów do zarządzania czasem.

 • AquaCalendar (for UIQ 3.0) 5.4

  AquaCalendar dla urządzeń mobile jest jedną z najlepszych aplikacji PIM na systemy Symbian OS. Narzędzie to stanowi wszechstronną aplikację łączącą Kalendarz, Zadania, Kontakty, Wiadomości, urodziny w jednym.

 • Pocket Finance Diary 3.0.2 Lite for Windows Mobile

  Pocket Finance Diary to aplikacja, która jest doskonałym rozwiązaniem dla osób lubiących mieć swoje wydatki pod kontrolą. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności tego narzędzia bez problemu zapanujemy nad naszym domowym budżetem, rachunkami, fakturami i innymi wydatkami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Alarm+ S60v2 1.0.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ