Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alarm+ S60v1 1.0.2 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Shape
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 37 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 518

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Alarm+ S60v1 1.0.2 - Mobile

Alarm+ na telefon to rozbudowany cyfrowy budzik posiadający liczne przydatne funkcje. Pozwala ustawić odrębny dźwięk dla każdego alarmu, minimalny czas dzwonienia, a także czas drzemki. Wersja Trial pozwala na 7dni darmowego użytkowania, jednak aby korzystać nadal z Alarm+ za free należy wykupić niezbędną licencję. Aplikacja odznacza się dwiema bardzo ciekawymi funkcjami. Po pierwsze pozwala dodawać do zdjęć oznaczenia głosowe, co pozwala odnaleźć wymienione zdjęcie wyłącznie po wymówieniu jego nazwy. Po drugie aplikacja na podstawie danych z modułu GPS dodaje informacje o miejscu zrobienia zdjęcia co pozwala na sortowanie zdjęć wg rzeczywistych odległości miejsc w których zostały wykonane. Należy wiedzieć, że Alarm+ do wersji PL nie został jeszcze przetłumaczony. Aby skorzystać z Alarm+ free download należy kliknąć przycisk pobierz teraz poniżej.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • MobileMoney 0.96

  MobileMoney to aplikacja ułatwiająca zarządzanie finansami.

 • Handy Alarm S60 2nd Edition

  Handy Alarm na telefon stanowi wszechstronny budzik posiadający sporo przydatnych funkcji. Z powodzeniem zastępuje standardowy budzik na telefon i pozwala zdefiniować cykliczność alarmów, dodawać notatki tekstowe lub przypisywać do alarmu różne rodzaje dzwonków.

 • PhoneLog 1.0 Beta

  PhoneLog to aplikacja, która pozwala na zsynchronizowanie urządzenia Pocket PC z programem Microsoft Outlook.

 • Handy Expense (UIQ 3.0) 3.01

  Handy Expense dla mobile to funkcjonalny i praktyczny w wykorzystaniu program pozwalający na monitorowanie codziennych wydatków. Aplikacja pozwala na skrupulatne śledzenie wydatków poniesionych podczas wycieczek, wyjazdów czy podróży służbowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Alarm+ S60v1 1.0.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ