Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

T9 Nav 0.05.08 RC1 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Nuance Communications, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.11.2008
Rozmiar: 545 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 437

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis T9 Nav 0.05.08 RC1 - Mobile

Aplikacja T9 Nav zaprojektowana dla mobile pod systemy Symbian Series 60 3rd Edition  jest doskonałym narzędziem służącym do przeszukiwania zasobów w naszym telefonie. T9 Nav może służyć z powodzeniem jako wyszukiwarka plików, dokumentów, muzyki czy zdjęć. T9 Nav, który za darmo niestety nie jest dostępny można traktować jako odpowiednik popularnego programy Google Desktop. Dzięki wyszukiwaniu w oparciu o słowa kluczowe i rozmaite frazy praca z aplikacją staje się łatwa i przyjemna. T9 Nav po Polsku jak na razie nie jest osiągalny. Producent udostępnia wersję Trial, możesz również skorzystać z opcji T9 Nav free download, poniżej. W celu ściągnięcia pliku instalacyjnego kliknij przycisk pobierz.

Podobne Aplikacje biurowe

 • Instapaper 1.2 (iPhone)

  Instapaper to praktyczny program umożliwiający pobieranie stron www do iPhona i przeglądanie ich już bez dostępu do internetu.

 • Swype (Android) 2.29.71.20203/20186 beta

  SWYPE otwiera nowe możliwości przed użytkownikami Androida powodując, że pisanie na klawiaturze telefonu staje się przyjemnością.

 • Pdf+ for Symbian OS S80 1.67 (NOKIA 9300, 9500)

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • Pdf+ 1.60 (S90)

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe.

 • SoftMaker Office 2008

  SoftMaker Office jest pakietem biurowym dla urządzeń Pocket PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: T9 Nav 0.05.08 RC1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ