Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SmartViewer 1.01 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Symbianware
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 30 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 406

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis SmartViewer 1.01 - Mobile


Każdy użytkownik systemu Symbian OS powinien posiadać w swoim urządzeniu program do przeglądania plików tekstowych - jednym z narzędzi stworzonych specjalnie do tego typu czynności jest program SmartViewer na telefon. Ta uniwersalna przeglądarka dostępna na POBIERZ.PL służąca do przeglądania dokumentów tekstowych zawiera szereg przydatnych opcji, w tym zapisywanie historii ostatnio przeglądanych plików (do 20), zakładki, opcje wyszukiwania interesujących wyrazów w tekście czy wreszcie szereg opcji konfiguracyjnych (np rozmiar i kolor czcionki). Prezentowana wersja SmartViewer w języku PL nie jest dostępna. Narzędzie SmartViewer możesz za free pobrać z naszej strony. W tym celu skorzystaj z SmartViewer free download w postaci przycisku pobierz poniżej.


Podobne Aplikacje biurowe

 • DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Smartphone

  Pocket Database Viewer jest aplikacją, która umożliwia przeglądanie w urządzenie mobilnym dowolnej bazy danych obsługującej standard ODBC.

 • PDFViewer 0.03.2

  PDFViewer to popularna przeglądarka PDFów na iPhona.

 • DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Pocket PC 3.5

  Pocket Database Viewer jest aplikacją, która umożliwia przeglądanie w urządzenie mobilnym dowolnej bazy danych obsługującej standard ODBC.

 • ConverterCE 1.8c (WM 2003)

  ConverterCE to prosta aplikacja pozwalająca na przeliczanie wartości w oparciu o najbardziej popularne jednostki takie jak km, kg, stopnie itd.

 • Dedit 0.76

  Dedit to aplikacja przeznaczona do edycji dokumentów tekstowych dla urządzeń przenośnych pracujących na systemie Symbian S60 3rd.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SmartViewer 1.01 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ