Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ReadManiac 2.5.2 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Roman Lut
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 4.0 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 2368

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ReadManiac 2.5.2 - Mobile

ReadManiac na telefon stworzona pod systemy Symbian OS to całkowicie darmowa aplikacja do wyświetlania na komórce książek w formatach: TXT, PDB, PRC i TCR. Program dzięki współpracy z internetową bazą książek Gutenberg posiada możliwość pobierania książek bezpośrednio z poziomu telefonu komórkowego. Aplikacja ReadManiac na licencji freeware  jest prosta i intuicyjna w obsłudze, a podczas instalacji można wybrać wersję programu jaka nas interesuje LITE lub TINY. ReadManiac w wersji PL niestety nie osiągalny działa na wszystkich telefonach obsługujących środowisko Java (Java 2 ME MIDP 1.0/2.0). ReadManiac free download dostępny jest poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.

Podobne Aplikacje biurowe

 • Microsoft Reader (Pocket PC) 2.11

  Microsoft Reader jest aplikacją rodzimej produkcji Microsoftu dla urządzeń mobile, która służy do łatwego przeglądania oraz czytania książek w formie elektronicznej – tzw. e-booków.

 • Pdf+ 1.75 (UIQ 3)

  Pdf+ dla mobile to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • FBReader (Android) 1.1.10

  FBReader to aplikacja, która w Polsce nie zyskała jeszcze wielu zwolenników. Ta wersja programu FBReader to klon FBReader napisanego w języku JAVA narzędzia służącego do odczytywania elektronicznych dokumentów (jak np. pdf) w formatach epub, oeb lub fb2(.zip).

 • Instapaper 1.2 (iPhone)

  Instapaper to praktyczny program umożliwiający pobieranie stron www do iPhona i przeglądanie ich już bez dostępu do internetu.

 • Pdf+ for Symbian OS S60 1.67

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ReadManiac 2.5.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ