Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuickOffice 6.0 Symbian S60 5th edition - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Cutting Edge Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.12.2010
Rozmiar: nieznany
System operacyjny: Symbian Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 922

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis QuickOffice 6.0 Symbian S60 5th edition - Mobile

QuickOffice to prosty zestaw programów, które pozwalają nie tylko na odczyt ale także edycję popularnych dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych oraz prezentacji ppt. Każdy kto dużo pracuje w oparciu o pakiety MS Office czy Open Office na PC powinien taki program posiadać. Niestety producent udostępnia tylko 15 dniową wersję testową, po tym okresie aby nadal korzystać z aplikacji należy wykupić niezbędną licencję. Dodatkowo zestaw ten wyposażono w moduł sprawdzania pisowni oraz synchronizację z pakietem MS Office.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Aplikacje biurowe

 • LightNotepad 1.58 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja LightNotepad dla mobile jest nie zwykle prostym i łatwym w użyciu narzędziem do edycji tekstu.

 • Pdf+ for Symbian OS UIQv2 1.67

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • OfficeSuite Viewer (Android) 1.5.322

  OfficeSuite Viewer na platformy Android to łatwy w obsłudze a zarazem rozbudowany menadżer plików office i nie tylko.

 • MagicSS 1.1 (WM)

  MagicSS to nie wielki program, który w szybki i prosty sposób pozwala na robienie zrzutów ekranów na telefonach pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile.

 • Pocket Database Viewer Plus S60 3rd Edition

  Pocket Database Viewer jest aplikacją, która umożliwia przeglądanie w urządzenie mobilnym dowolnej bazy danych obsługującej standard ODBC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QuickOffice 6.0 Symbian S60 5th edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ