Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QReader 1.96 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: QReader Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 223 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 649

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis QReader 1.96 (S60 2nd) - Mobile


QReader mobile zaprojektowana na systemy Symbian OS to doskonała aplikacja przeznaczona do przeglądania książek w formie elektronicznej. QReader jest za darmo a więc wykorzystanie jego pełnych możliwości jakie dał producent nie wiąże się z jakimikolwiek opłatami ze strony użytkownika.  Aplikacja obsługuje wiele formatów (TXT, PRC, PDB, TCR, FB2 i UMD). Ponad to posiada wsparcie dla fontów True Type, możliwość obrócenia ekranu o 90, 180 i 270 stopni, system zakładek, wyszukiwarkę, zmianę koloru tła i tekstu. Tekst może być automatycznie formatowany i przewijany. Aplikacja QReader to wersja PL. Aby skorzystać z QReader free download należy kliknąć przycisk pobierz poniżej.Podobne Aplikacje biurowe

 • Jota Text Editor 0.1.07

  Jota Text Editor jak sama nazwa wskazuje jest edytorem zaprojektowanym do obsługi obszernych plików tekstowych na platformy Android.

 • iSilo 5.04 (UIQ3)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • Mobipocket Reader for Symbian OS S80 2nd Edition 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS

 • Mobipocket Reader for Windows Mobile Smartphone  6

  Aplikacja Mobipocket Reader for Windows Mobile przeznaczona dla Smartphone jest prostym i przyjaznym w użyciu programem na licencji freeware, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Windows Mobile.

 • Foxit Reader 1.2 beta 0602 for Smartphone

  Foxit Reader darmowa aplikacja umożliwiająca odczytywanie plików PDF na systemach Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QReader 1.96 (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ