Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QReader 1.96 (S60 1st) - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: QReader Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 216 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 758

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis QReader 1.96 (S60 1st) - Mobile


QReader mobile zaprojektowana na systemy Symbian OS to doskonała aplikacja przeznaczona do przeglądania książek w formie elektronicznej. QReader jest za darmo a więc wykorzystanie jego pełnych możliwości jakie dał producent nie wiąże się z jakimikolwiek opłatami ze strony użytkownika.  Aplikacja obsługuje wiele formatów (TXT, PRC, PDB, TCR, FB2 i UMD). Ponad to posiada wsparcie dla fontów True Type, możliwość obrócenia ekranu o 90, 180 i 270 stopni, system zakładek, wyszukiwarkę, zmianę koloru tła i tekstu. Tekst może być automatycznie formatowany i przewijany. Aplikacja QReader to wersja PL. Aby skorzystać z QReader free download należy kliknąć przycisk pobierz poniżej.Podobne Aplikacje biurowe

 • iSilo 5.04 (S80)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • ReadManiac 2.5.2

  Darmowa aplikacja do wyświetlania na telefonach komórkowych książek w formatach: TXT, PDB, PRC i TCR.

 • iPhCalc 20070917

  iPhCalc to praktyczny kalkulator z wieloma funkcjami na iPhona.

 • QuickOffice 6.0 Symbian S60 3rd edition

  QuickOffice to prosty zestaw programów, które pozwalają nie tylko na odczyt ale także edycję popularnych dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych oraz prezentacji ppt.

 • T9 Nav 0.05.08 RC1

  T9 Nav pod systemy Symbian Series 60 3rd Edition jest doskonałym narzędziem służącym do przeszukiwania zasobów w naszym telefonie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QReader 1.96 (S60 1st) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ