Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Database Viewer for S60 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Cellica Software Services
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 486

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pocket Database Viewer for S60 - Mobile

Pocket Database Viewer dla mobile jest wszechstronną aplikacją zaprojektowaną z myślą o użytkownikach systemów Symbian OS, której zadaniem jest przeglądanie w telefonie komórkowym dowolnie stworzonej bazy danych w oparciu o standard ODBC. Aplikacja Pocket Database Viewer nie jest za darmo, jednak krótki okres jaki daje producent na jej wypróbowanie z pewnością wystarcza aby podjąć decyzję o zakupie. Program pozwala na otwieranie między innymi bazy danych takich jak:  Microsoft Access, Excel, MySQL, FoxPro lub dBase. Pocket Database Viewer w języku PL niestety nie jest dostępny. Jeżeli chcesz go wypróbować skorzystaj z opcji Pocket Database Viewer free download klikając pobierz poniżej.Podobne Aplikacje biurowe

 • PdfPrinter for Symbian S80 (Nokia 9300, 9500)

  PdfPrinter na telefon to przydatne narzędzie do tworzenia dokumentów w formacie PDF wprost z poziomu naszego urządzenia.

 • Best eBook 1.03 (S60 2nd)

  Narzędzie Best eBook napisane pod Symbian OS z pewnością przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają czytać książki niezależnie od miejsca w którym się znajdują. Program Best eBook stworzono na telefon właśnie z myślą o takich użytkownikach.

 • Mobipocket Reader for Windows Mobile PocketPC 6

  Aplikacja Mobipocket Reader for Windows Mobile przeznaczona dla Pocket PC 6 jest prostym i przyjaznym w użyciu programem na licencji freeware, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Windows Mobile.

 • Adobe Reader LE 2.5.361 (S60v3)

  Firma Adobe Systems, znany i ceniony na całym świecie twórca aplikacji Adobe Reader dla Symbian OS służącej do przeglądania popularnych dokumentów w formacie PDF prezentuje odmianę aplikacji w wersji mobile.

 • QReader 1.96 (S60 2nd)

  QReader mobile zaprojektowana na systemy Symbian OS to doskonała aplikacja przeznaczona do przeglądania książek w formie elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket Database Viewer for S60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ