Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PdfPrinter for Symbian S80 (Nokia 9200 Series Communicator) - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: mBrain Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 236 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 260

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis PdfPrinter for Symbian S80 (Nokia 9200 Series Communicator) - Mobile

PdfPrinter dla mobile to przydatne narzędzie do tworzenia dokumentów w formacie PDF wprost z poziomu naszego urządzenia. Tworzenie plików PDF odbywa się za pomocą sprytnego mechanizmu imitującego wirtualną drukarkę. W PdfPrinter dla Symbian OS przygotowując dokument w dowolnym formacie wystarczy wybrać drukuj i wskazać program jako drukarkę. Następnie aplikacja PdfPrinter przekonwertuje na mobile plik w postaci PDF. Powstały plik w PdfPrinter możemy zapisać za darmo na urządzeniu lub wysłać mailem. Należy jednak pamiętać, że PdfPrinter nie jest darmowy, producent udostępnił wersję Demo. W programie PdfPrinter pełna wersja dostępna jest po wykupieniu licencji. Warto także dodać, że aplikacja PdfPrinter w języku PL nie jest dostępna. Aby skorzystać z PdfPrinter free download kliknij pobierz poniżej.

Kompatybilne modele:


::::::: Symbian Series80
Nokia - urządzenia typu Communicator z pełną klawiaturą QWERTY


Poradnik instalacji PdfPrinter

Aby zrealizować poprawne połączenie naszego urządzenia/telefonu z komputerem należy posiadać zainstalowaną na komputerze aplikację Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia), jednak nie jest to konieczne. Wystarczy podłączyć telefon kablem USB i wybrać na nim jeden z  trybów komunikacji: PC Suite lub Transfer danych.

….::::: Tryb PC Suite :::::…..

Przy wyborze tego trybu konieczna jest uprzednia instalacja oprogramowania Nokia PC Suite.
Potem wystarczy tylko upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na telefonie wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, należy kliknąć tak, następnie potwierdzić miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  

….::::: Tryb Transfer danych :::::…..

To tryb nie wymagający instalacji oprogramowania Nokia PC Suite. Instalowane są tylko sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Aplikacje biurowe

 • Mobipocket Reader for Symbian OS S60 2nd Edition 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader for Symbian OS jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek.

 • Pocket Database Viewer Plus S60 3rd Edition

  Pocket Database Viewer jest aplikacją, która umożliwia przeglądanie w urządzenie mobilnym dowolnej bazy danych obsługującej standard ODBC.

 • Jota Text Editor 0.1.07

  Jota Text Editor jak sama nazwa wskazuje jest edytorem zaprojektowanym do obsługi obszernych plików tekstowych na platformy Android.

 • Mobipocket Reader for Symbian OS UIQ 3 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS

 • Pdf+ s60v1,v2

  Aplikacja Pdf+ jest przeglądarką plików PDF umożliwiającą odczyt bardzo popularnych dokumentów firmy Adobe na telefonach pracujących pod kontrolą systemu Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PdfPrinter for Symbian S80 (Nokia 9200 Series Communicator) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ