Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PdfPrinter for Symbian S60 3rd Edition - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: mBrain Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 55 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 743

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis PdfPrinter for Symbian S60 3rd Edition - Mobile

PdfPrinter na telefon to przydatne narzędzie do tworzenia dokumentów w formacie PDF wprost z poziomu naszego urządzenia. Tworzenie plików PDF odbywa się za pomocą sprytnego mechanizmu imitującego wirtualną drukarkę. W PdfPrinter dla Symbian OS przygotowując dokument w dowolnym formacie wystarczy wybrać drukuj i wskazać program jako drukarkę. Następnie aplikacja PdfPrinter przekonwertuje na mobile plik w postaci PDF. Powstały plik w PdfPrinter możemy zapisać za darmo na urządzeniu lub wysłać mailem. Należy jednak pamiętać, że PdfPrinter nie jest darmowy, producent udostępnił wersję Demo. W programie PdfPrinter pełna wersja dostępna jest po wykupieniu licencji. Warto także dodać, że aplikacja PdfPrinter w języku PL nie jest dostępna. Aby skorzystać z PdfPrinter free download kliknij pobierz poniżej.

:::::: Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75,5730 XpressMusic,
N86, 6720, E63, N79, E66, N85, N95, N95 8GB, N81, E51, 6121, N77, 5700 XpressMusic,6110, E90, E65, N93i, N75, 6290, 5500, E62, E50, N93, E61,N80, E60, N71, E70, N92, 3250, N91

Poradnik instalacji PdfPrinter
Aby zrealizować poprawne połączenie naszego urządzenia/telefonu z komputerem należy posiadać zainstalowaną na komputerze aplikację Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia), jednak nie jest to konieczne. Wystarczy podłączyć telefon kablem USB i wybrać na nim jeden z  trybów komunikacji: PC Suite lub Transfer danych.

….::::: Tryb PC Suite :::::…..
Przy wyborze tego trybu konieczna jest uprzednia instalacja oprogramowania Nokia PC Suite.
Potem wystarczy tylko upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na telefonie wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, należy kliknąć tak, następnie potwierdzić miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  

….::::: Tryb Transfer danych :::::…..
To tryb nie wymagający instalacji oprogramowania Nokia PC Suite. Instalowane są tylko sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Aplikacje biurowe

 • OfficeSuite Professional (Android) 4.0.351

  OfficeSuite Professional na platformy Android to pakiet aplikacji biurowych służących do tworzenia, edytowania oraz podglądu dokumentów popularnych edytorów takich MS Word, Excel, Power Point a także PDF.

 • Mobipocket Reader for Windows Mobile PocketPC 6

  Aplikacja Mobipocket Reader for Windows Mobile przeznaczona dla Pocket PC 6 jest prostym i przyjaznym w użyciu programem na licencji freeware, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Windows Mobile.

 • Documents To Go Premium Edition 3.0

  Documents To Go Premium Edition 3.0 to aplikacja umożliwiająca otwarcie na urządzeniu mobilnym dokumentów przygotowanych w Wordzie, Excelu, PowerPoint za pomocą urządzenia mobilnego.

 • textReader 2.1

  textReader pozwala wygodnie czytać w iPhone/Touch duży tekst.

 • Best Jotter 2.00

  Best Jotter umożliwia zapisywanie plików tekstowych równocześnie zabezpieczając je hasłem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PdfPrinter for Symbian S60 3rd Edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ