Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pdf+ s60v1,v2 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: mBrainSoftware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.10.2010
Rozmiar: 920 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 144

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pdf+ s60v1,v2 - Mobile

Aplikacja Pdf+ jest przeglądarką plików PDF umożliwiającą odczyt bardzo popularnych dokumentów firmy Adobe na telefonach pracujących pod kontrolą systemu Symbian OS. Pliki ściągnięte z emaila lub internetu można bezpośrednio odczytywać na telefonie, a więc nie ma konieczności ich konwertowania itp. Dokument zapisany w PDF-ie może być zabezpieczony hasłem, jest również opcja przeszukiwania. Producent nie zapomniał również o funkcji DCR która dopasuje wielkość dokumentu do wielkości ekranu naszego telefonu. Zapraszamy do skorzystania z poradnika instalacji dostępnego poniżej.

Kompatybilne modele:
::::::: Symbian S60v1
Nokia N-Gage, 3660, 3620, 3600, 3650, 7650 Sendo X, Siemens SX1 ::::::: Symbian S60v2
Nokia N70, 6682, N90, 6680, 3230, 6681, 6670, 6260, 6630, 6620, 7610, 6600, Panasonic X700, X800 :::::: Poradnik instalacji ::::::
Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Aplikacje biurowe

 • Pdf+ for Symbian OS UIQv3 1.67

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • Mobipocket Reader for Symbian OS UIQ 2 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS

 • QReader 1.96 (S60 2nd)

  QReader mobile zaprojektowana na systemy Symbian OS to doskonała aplikacja przeznaczona do przeglądania książek w formie elektronicznej.

 • Solena 0.3

  Solena służy do przeglądania plików PDF w iPhonie.

 • Pdf+ for Symbian OS S60 1.67

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pdf+ s60v1,v2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ