Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pdf+ for Symbian OS S80 1.67 (Nokia 9200 Series Communicator) - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: mBrain Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 308 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 310

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Pdf+ for Symbian OS S80 1.67 (Nokia 9200 Series Communicator) - Mobile

Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe. Program Pdf+ został zaprojektowany pod kątem użytkowników korzystających z systemu Symbian OS. Aplikacja umożliwia dostosowanie elementów tak by były dobrze wyświetlana na ekranie naszego telefonu. Pdf+ w wersji po Polsku niestety nie osiągalny - posiada funkcje: powiększania obrazu, wyszukiwania w tekście, otwierania zakładek i linków internetowych oraz obsługę skrótów klawiaturowych. W przypadku tej wersji licencja Pdf+ to nie freeware i w zw. z tym Producent nakłada pewne ograniczenia na aplikację. Korzystając z opcji Pdf+ free download możesz pobrać plik. Wystarczy kliknąć pobierz poniżej aby ściągnąć za darmo plik instalacyjny.


Podobne Aplikacje biurowe

 • Pdf+ for Symbian OS S60v3 1.67

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • EasyEdit 1.44

  Aplikacja EasyEdit zaprojektowana na telefony pracujące pod kontrolą platform Symbian OS jest doskonałym połączeniem prostego edytora tekstu z kompilatorem języka Python.

 • DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Pocket PC 3.5

  Pocket Database Viewer jest aplikacją, która umożliwia przeglądanie w urządzenie mobilnym dowolnej bazy danych obsługującej standard ODBC.

 • Mobipocket Reader for Symbian OS S80 2nd Edition 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS

 • OfficeSuite Viewer (Android) 1.5.322

  OfficeSuite Viewer na platformy Android to łatwy w obsłudze a zarazem rozbudowany menadżer plików office i nie tylko.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pdf+ for Symbian OS S80 1.67 (Nokia 9200 Series Communicator) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ