Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pdf+ for Symbian OS S60 1.67 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: mBrain Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 476 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 2157

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Pdf+ for Symbian OS S60 1.67 - Mobile

Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe. Program Pdf+ został zaprojektowany pod kątem użytkowników korzystających z systemu Symbian OS. Aplikacja umożliwia dostosowanie elementów tak by były dobrze wyświetlana na ekranie naszego telefonu. Pdf+ w wersji po Polsku niestety nie osiągalny - posiada funkcje: powiększania obrazu, wyszukiwania w tekście, otwierania zakładek i linków internetowych oraz obsługę skrótów klawiaturowych. W przypadku tej wersji licencja Pdf+ to nie freeware i w zw. z tym Producent nakłada pewne ograniczenia na aplikację. Korzystając z opcji Pdf+ free download możesz pobrać plik. Wystarczy kliknąć pobierz poniżej aby ściągnąć za darmo plik instalacyjny.

Podobne Aplikacje biurowe

 • iSilo 5.04 (Pocket PC)

  iSilo pozwala na przeglądanie dokumentów tekstowych w formacie iSilo.

 • Calc4M 1.8

  Aplikacja Calc4M napisana pod Symbian OS pełni rolę bardzo funkcjonalnego i praktycznego kalkulatora naukowego. Calc4M posiada najnowszy i chyba najlepiej dostosowany do wymogów użytkowników mechanizm konwersji i zamiany różnych wartości.

 • DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Pocket PC 3.5

  Pocket Database Viewer jest aplikacją, która umożliwia przeglądanie w urządzenie mobilnym dowolnej bazy danych obsługującej standard ODBC.

 • iSilo 5.04 (S60 1st)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • Viigo 3.0 beta (WM)

  Viigo to doskonały czytnik kanałów RSS. Dzięki aplikacji, Viigo nie tylko możemy przeglądać i wyszukiwać wszelkie wiadomości online ale także mamy dostęp do już wybranych newsów bez łączenie się z Internetem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pdf+ for Symbian OS S60 1.67 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ