Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pdf+ 1.75 (UIQ 3) - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: mBrain Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.10.2008
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 1022

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pdf+ 1.75 (UIQ 3) - Mobile

Pdf+ dla mobile to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe. Program Pdf+ został zaprojektowany pod kątem użytkowników korzystających z systemu Symbian OS. Aplikacja umożliwia dostosowanie elementów tak by były dobrze wyświetlana na ekranie naszego telefonu. Pdf+ w wersji po Polsku niestety nie osiągalny - posiada funkcje: powiększania obrazu, wyszukiwania w tekście, otwierania zakładek i linków internetowych oraz obsługę skrótów klawiaturowych. Licencja Pdf+ to freeware i w zw. z tym Producent nie pobiera żadnych opłat za korzystanie ze swojego programu. Korzystając z opcji Pdf+ free download możesz pobrać plik. Wystarczy kliknąć pobierz poniżej aby ściągnąć za darmo plik instalacyjny.

Podobne Aplikacje biurowe

 • MobiSystems OfficeSuite 4 Symbian S60 3rd Edition

  MobiSystems OfficeSuite zaprojektowany dla Symbian OS to mini pakiet biurowy przeznaczony dla urządzeń mobilnych.

 • iSilo 5.04 (UIQ3)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • Pocket Database Viewer for S60

  Pocket Database Viewer jest aplikacją, która umożliwia przeglądanie w urządzenie mobilnym dowolnej bazy danych obsługującej standard ODB

 • HandyBook

  Program służący do czytania e-booków w urządzeniach działających na platformie Symbian OS.

 • PDFViewer 0.03.2

  PDFViewer to popularna przeglądarka PDFów na iPhona.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pdf+ 1.75 (UIQ 3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ