Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pdf+ 1.67 (S80) - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: mBrain Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.10.2008
Rozmiar: 808 kB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 677

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pdf+ 1.67 (S80) - Mobile

Pdf+ dla mobile to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe. Program Pdf+ został zaprojektowany pod kątem użytkowników korzystających z systemu Symbian OS. Aplikacja umożliwia dostosowanie elementów tak by były dobrze wyświetlana na ekranie naszego telefonu. Pdf+ w wersji po Polsku niestety nie osiągalny - posiada funkcje: powiększania obrazu, wyszukiwania w tekście, otwierania zakładek i linków internetowych oraz obsługę skrótów klawiaturowych. W przypadku tej wersji licencja Pdf+ to freeware i w zw. z tym Producent nie pobiera żadnych opłat za korzystanie ze swojego programu. Korzystając z opcji Pdf+ free download możesz pobrać plik. Wystarczy kliknąć pobierz poniżej aby ściągnąć za darmo plik instalacyjny.

Podobne Aplikacje biurowe

 • Mobipocket Reader for Windows Mobile Smartphone 5.3

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca czytanie elektronicznych książek.

 • MagicSS 1.1 (WM)

  MagicSS to nie wielki program, który w szybki i prosty sposób pozwala na robienie zrzutów ekranów na telefonach pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile.

 • TextsFTPs 1.0

  Aplikacja TextsFTPs na urządzenia mobile umożliwia w prosty i wygodny sposób stworzenie szybkiej notatki tekstowej oraz nadanie jej określonej nazwy w postaci pliku.

 • textReader 2.1

  textReader pozwala wygodnie czytać w iPhone/Touch duży tekst.

 • Solena 0.3

  Solena służy do przeglądania plików PDF w iPhonie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pdf+ 1.67 (S80) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ